Organització Territorial

Reagrupament s'organitza territorialment per comarques o districtes de Barcelona agrupades en Regions. Els associats pertanyen a les assemblees comarcals o de districte i escullen el seu coordinador i junta executiva comarcal. L'organització territorial és la següent :

Regió Barcelonès

Coordinador: Carles Bosch
barcelona@reagrupament.cat

Regió Girona

Coordinador: Carles Bonaventura
girona@reagrupament.cat  

Regió Lleida

Coordinador: Xavier Minguet
lleida@reagrupament.cat

Regió Tarragona

Coordinador: Felipe Garcia.
tarragona@reagrupament.cat  

Regió Alt Pirineu i Aran

Coordinador: Artur Samarà
pirineu@reagrupament.cat

Regió Catalunya Central

Coordinador: Ramon Payàs
catalunyacentral@reagrupament.cat

Regió Comarques de Barcelona

Coordinador: Joan Pons
comarquesbarcelona@reagrupament.cat

Regió Penedès

Coordinadors: Ramon Alonso i Daniel Roig
penedes@reagrupament.cat  

Regió Terres de l'Ebre

Coordinadors: Rafel Pijoan
ebre@reagrupament.cat

17.392 lectures

Comentaris (0)

Afegir Comentari

Escriu els caràcters de la imatge.

Prem aquí si no reconeixes el codi.

L'enquesta

La sentència està cuinada i ben cuinada?
 I ara... que malpensats....
 Cuinada i ben macerada...
Jordi Gomis. En memòria

Twitter Reagrupament

PRÒXIMS ESDEVENIMENTS

Montblanc
HOMENATGE A RAMON PAYÀS
Universitat Nova Historia

En el marc de la 6a Universitat Nova Història de Montblanc, homenatge a En Ramon Payàs, membre de la Junta Directiva de Reagrupament i difusor de les «Homilies d’Organyà, que ens ha deixat fa unes setmanes.

A càrrec d’En Josep Sort , historiador i president de Reagrupament i de Na Teresa Casals , Creu de Sant Jordi i associada a Reagrupament.